Kariera

Informujemy, że Kancelaria Adwokacka prowadzi obecnie rekrutacje na wskazane poniżej stanowiska. Zapraszamy do składania swoich CV na adres mailowy: kancelaria@adwokatcekala.pl w tytule maila prosimy wpisać „ Praca”

Głównym wymaganiem dla naszych kandydatów jest solidność i profesjonalizm, w zamian oferujemy atrakcyjne i przejrzyste warunki wynagradzania oraz gwarancję rozwoju zawodowego i pracę w przyjaznej atmosferze.

Poniżej aktualne oferty:

ADWOKAT / RADCA PRAWNY

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie spraw zleconych przez klientów kancelarii z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego i administracyjnego;
  • sporządzanie wszelkich pism procesowych i umów;
  • reprezentacja klientów kancelarii przed sądami;

Wymagania:

  • radca prawny lub adwokat,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w zawodzie,
  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, w tym przepisów proceduralnych ,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji jak i pracy w zespole,
  • dyspozycyjność, samodzielność,
  • komunikatywność, kreatywność oraz umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • możliwości rozwoju zawodowego;
  • udział w wielu ciekawych projektach z różnych dziedzin prawa;
  • indywidualnie uzgadniane warunki współpracy oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Kontakt

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Sylwester Cekała

ul. Zamieniecka 62/64 lok. 47
04-158 Warszawa

+48 604 636 476

kancelaria@adwokatcekala.pl

NIP: 758-193-08-49
REGON: 365500139

Adwokat Paulina Cekała

+48 695 405 370

paulinacekala@adwokatcekala.pl

NIP: 658-190-71-00
REGON: 36651880